Pokud v e-shopu neuvidíte zboží, o kterém víte, že určitě máme, napište nám do zpráv! Zřejmě jsme ho sem ještě nestihli naskladnit, ale rádi vám ho do objednávky přidáme :)

Zvířecí abeceda

Kód: 4136
Značka: Z neznáma
140 Kč
Skladem (3 ks)

Barevné kartičky se zvířátky, které pomohou s učením písmen

Detailní informace

Detailní popis produktu

Abeceda zvířátek je sada krásných ilustrovaných kartiček, které pomohou s učením písmen abecedy. Na jedné straně karty je vždy název a veselý obrázek zvířátka, na druhé pak velké tiskací písmenko, na které název zvířete začíná. A jak to funguje? S pomocí zvířátka na jedné a písmena abecedy na druhé straně karty lze snadno a zábavně opakovat jednotlivé znaky až do okamžiku, kdy si je děti zapamatují. S takovou pomůckou budou děti umět abecedu raz dva!

 

Co všechno se dá s kartičkami podniknout?

Karty se dají využít i jinak, než jen na učení písmen abecedy. Třeba při vytváření příběhů - a to jak v tandemu s kartami 8arvy jako malované, tak i samostatně. A jak to funguje? Stačí si z kartičky jednoduše vzít inspiraci pro děj, postavy nebo předměty figurující ve vyprávění. Příběh můžete spřádat třeba společně s dětmi tak, že si každý vylosuje jednu kartičku a tu v pár větách zakomponuje do vyprávění. Potom losuje a s příběhem pokračuje další vypravěč. Karty využijete stejně dobře třeba u pohádek na dobrou noc. Možná to znáte - děti by rády pořád něco poslouchaly a rodičům dojde poměrně rychle fantazie. Dejte potomkům vylosovat několik kartiček a hned můžete snadno vymyslet nové vyprávění bez toho, aby se vám při výběru hrdinů a zápletky zavařily mozkové závity! A to zdaleka není všechno - mrkněte na video níže pro další inspiraci!

Abeceda zvířátek je sada 27 ilustrovaných barevných kartiček s praktickou gumičkou v náhodných barvách na sepnutí (bez krabičky).

Obsahuje všech 27 písmen české abecedy bez diakritiky (A - Z).

Rozměr jedné karty je 88 × 63 milimetrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: