Pokud v e-shopu neuvidíte zboží, o kterém víte, že určitě máme, napište nám do zpráv! Zřejmě jsme ho sem ještě nestihli naskladnit, ale rádi vám ho do objednávky přidáme :)

ONWA mýdlo - SŮL

Kód: 821
Značka: ONWA
250 Kč
Zeptejte se
Položka byla vyprodána…

Přírodní ručně vyráběné mýdlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemné, ručně vyráběné, rostlinné mýdlo se solí a růžovým jílem. Jde o zatím stále málo známý typ mýdla - tzv. „solný kámen“. Unikátní je jak svým složením, tak svými účinky. Obsahuje 60% soli, vzhledem k váze rostlinných olejů. Je v něm ponecháno přetučnění vysoké 18%! Ve svém důsledku tak vysoké procento nezmýdelněných tuků (kokosového, bambuckého, mandlového, olivového a ricinového), pěstí a zvláčňuje pokožku.

Mýdla jsou velmi tvrdá, nejsou náchylná k rozmáčení a déle vydrží. Díky soli má jemné exfoliační účinky a z pozorování je patrné, že zatahuje drobné ranky a působí hojivě obdobně jako koupel v mořské vodě. Velmi oblíbené lidmi, kteří mívají problém s pokožkou přesušenou a náchylnou k ekzémům. Solný kámen je vhodný jak pro náročnou, problematickou pokožku obličeje, tak pro hrubší a tvrdší pokožku chodidel nebo upracovaných mužských rukou.
Mýdlo voní jemnou a přímou kombinací palmarosy, cedru a soli.
..........................................................................................
Ahimsa: vegan
Přetučnění: 18%

Váha: 100g

 

Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Sůl 19/12/2021 21:41
My jsme si zvolili sůl s růžovým jílem na místo jmenovek ke svatebnímu stolu. Svatebčané byli okouzleni čistou krásou a jemnou vůní mýdla. Určitě ho zařadím mezi pravidelné vánoční dárky.
Odpovědět
V Avatar autora Sůl 30/11/2020 11:19
Mýdlo je božské, jemné a hladivé. Sůl vyčistí pokožku a olejíčky ji krásně vyživí. Při použití si připadáte jako na písečné bílé pláži u moře :).
Odpovědět
GJ Avatar autora Mýdla Onwa 22/06/2020 11:40
Mýdla nakupuju už delší dobu a jsem z nich úplně nadšená. Jsou krásné jako šperk a šetrné jako pohlazení. Zvláště solné je dokonalé na moje ekzematické ruce, velice hojivé.
Odpovědět
KS Avatar autora Oh Cedrus, děkuji Ti mnohokrát! 08/06/2020 23:39
Mýdlo na jemnou pokožku obličeje, ale i na ty paty. Je rychloléčivé a slané - prostě jako moře. Tak jednoduché a jedinečné. Vůbec nevysušuje, právě naopak.
Odpovědět