Pokud v e-shopu neuvidíte zboží, o kterém víte, že určitě máme, napište nám do zpráv! Zřejmě jsme ho sem ještě nestihli naskladnit, ale rádi vám ho do objednávky přidáme :)

ONWA mýdlo - SLAST

Kód: 825
Značka: ONWA
250 Kč
Skladem (2 ks)

Přírodní ručně vyráběné mýdlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slunečné, kulaté a sladké mýdlo. Když už je svět okolo moc drsný otvírá svou měkkou náruč benzoe – v aromaterapii užívané jako podpora v nejtěžších stavech a obdobích. Srdce vůně je doširoka otevřeno uklidňující levandulí a květovou palmarosou. Jemný topový šmrnc přidává citron. Každopádně není ho tam tolik, aby tuhle sladkou kulatou kompozici vytáhl až do svěžesti. Vůbec. Tohle mýdlo je tak měkké a kulaté, že si myslím, že kulatěji už to ani neumím. Slastnost kompozice podtrhuje jemňounký čokoládový podkres za studena lisovaného kakaového másla.

Sladce kulatá vůně jemného designového mýdla, určená pro všechny, co při mytí hledají především úlevu a uvolnění.
.........................................................................................
Ahimsa: vegan
Přetučnění: 8%

Váha: 100g

 

 

Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Můj slaďouš. 25/08/2020 21:08
Slast je z celé řady moje nejoblíbenější mýdlo. Baví mě ta vůně, baví mě ta struktura, celkově ta oblá jemnost. Prostě můj slaďouš.
Odpovědět
M Avatar autora Onwa Slast 15/06/2020 22:31
Mýdlo mě na první dobrou uchvátilo vzhledem. Druhý úžas přišel s přivoněním. Sladká vůně, která je vyvážena lehkou kyselostí. Za mě velice povedené mýdlo. Doporučuji
Odpovědět
L Avatar autora slast 08/06/2020 20:53
Toto mýdlo je fakt slast. Neskutečná slast! :) V temné době korona-deprese mi dělalo radost při každé cestě do koupelny. Neskutečně krásně voní!!! Prostě mýdlo pro ty, kdo si už dlouho nedopřáli ;)
Odpovědět
OS Avatar autora Pelíšek ze Slasti 09/06/2020 16:58
Tohle přesně byl záměr při skladbě vůní pro mýdlo Slast. Vytvořit z vůně a struktury mýdla pelíšek a útočiště pro hodně psychicky, či fyzicky namáhané osoby. Mám z tohoto komentáře velkou radost! Moc děkuji a ať slouží. Tereza Onwa (FB: @ONWAsoap)