Pokud v e-shopu neuvidíte zboží, o kterém víte, že určitě máme, napište nám do zpráv! Zřejmě jsme ho sem ještě nestihli naskladnit, ale rádi vám ho do objednávky přidáme :)

Ohebná magnetická plánovací tabule / Můj týden

Kód: 938/S42
Značka: Mamiee
459 Kč
Na objednání (> 5 ks)

Ohebná plánovací tabule, která přináší přehled, co děti v týdnu čeká za povinnosti /
Celá rodina má díky kalendáři na tabuli přehled o celém týdnu /

Zboží na objednání je k dodání během 10-14dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetická tabule Mamiee "Můj týden" pomáhá dětem s orientací a plánování týdne. Přispívá tak k přehlednosti povinností a koníčků i rutiny. 
Na tabuli jsou označené dny v týdnu a odlišným polem pak víkendové dny. Pro každý den je prostor pro 5 plánovacích magnetů. Tato tabule je určena již pro starší děti (od 5 - 6 let), kdy již mají zvládnutou rutinu např. čištění zubů, večerní hygienu, ale je třeba upevňovat jejich povinnosti - např. úklid hraček, úklid oblečení, krmení domácích mazlíčků apod.  Tabule je vhodná pro označení pravidelných zájmových aktivit. Díky magnetům děti získávají jasnou představu, co mají v týdnu za důležité úkoly. Děti mají výbornou vizuální paměť, která v tomto období funguje více než vyřčená slova.

Pro děti kolem 5 roku doporučujeme např. plánovat vždy po 2 dnech, v tomto věku je pro ně delší plánované činnosti ještě náročné.

Magnetická tabule je určená pro:

  • děti předškolního věku
  • děti, které chtějí mít přehled o svém dnu

a dále pak pro:

  • děti s ADHD
  • děti se speciálními potřebami (autismus, Aspergerův syndrom)

Ohebná magnetická tabule Mamiee® je vyrobena ČR, a to pouze z kvalitních materiálů.

Důležité: Ohebná magnetická tabule drží pouze na celokovovém a hladkém podkladu (kovové lednici, magnetická/kovová nástěnka) a pak na ní drží i magnety. Nelze ji připevnit na nekovový podklad, pak nedrží ani tabule ani magnety. Tabule je lehká, ohebná, ale přesto z velmi pevného a kvalitního materiálu. Lze ji přenášet, ale bez magnetů.

Tabule není hračkou a nelze ji používat jako hračku. Nelze na ní psát.

Doporučujeme dokoupit Magnety Smajlíky pro označování jednotlivých políček. Vyobrazené magnety je třeba dokoupit zvlášť. Jejich nabídku najdete zde.
Rozměry tabule: 29,5 cm x 45 cm

Materiál tabule: magnetický materiál 
Váha: 450 g

Pozor! Jedná se o autorský design naší značky Mamiee. Produkt je chráněn průmyslovým vzorem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: