Pokud v e-shopu neuvidíte zboží, o kterém víte, že určitě máme, napište nám do zpráv! Zřejmě jsme ho sem ještě nestihli naskladnit, ale rádi vám ho do objednávky přidáme :)

Kousátko velké na kroužku - Liška hořčicová

Kód: 4538
Značka: Argia Beads
359 Kč
Zeptejte se
Položka byla vyprodána…

Kousátko / Materiál: Potravinářský silikon

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOUSÁTKO KROUŽEK

Miminko kousáním a žužláním zmírňuje tlak v dásni od prořezávajících se zubů. Zároveň tím koordinuje spolupráci oko, ruka, pusa, což je podstatné pro jeho správný vývoj. Silikon se také může dát do lednice a má potom chladivé účinky. Podpora slinění je ideální prevencí zubního kazu.

Materiál: Klip je vyroben ze silikonových korálků. Potravinářský silikon je hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím.

Údržba: Myjte ručně vodou příp. jemným saponátem, nechte oschnout. Nesterilizujte, nemyjte v myčce nádobí nebo v pračce.

CERTIFIKOVÁNO V ČR dle nejpřísnějších kritérií

UPOZORNĚNÍ! Před každým použitím je třeba zkontrolovat celistvost šňůrky zatáhnutím. Při první známce nedostatků nebo poškození ji, prosíme, vyhoďte! Nepřipevňujte na kočárek a jiné podobné předměty. Výrobek je ve shodě s nařízením vlády č. 86/2011, ČSN EN 71, EN 12586. nařízením EP a Rady č. 1907/2006

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: