Pokud v e-shopu neuvidíte zboží, o kterém víte, že určitě máme, napište nám do zpráv! Zřejmě jsme ho sem ještě nestihli naskladnit, ale rádi vám ho do objednávky přidáme :)

Mezi hvězdami (holčička) - kolotoč nad postýlku

Kód: 3297
Značka: Kotoloč
1 790 Kč
Zeptejte se
Položka byla vyprodána…

Závěsný kolotoč nad postýlku

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Čechách navržený a ručně vyrobený kolotoč s hracím strojkem. Kolotoč je vyrobený z atestovaných přírodních materiálů a je certifikován jako hračka pro děti od narození. Rozvíjí zrak a zavěšené hračky stimulují dětskou představivost. Po natažení hracího strojku se kolotoč pomalu otáčí a uklidňující melodie pomáhá miminku usnout.

Dřevěný držák je z bukového dřeva a zavěšené hračky z plsti ze 100% čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO certifikované pro děti do 3 let.

Hračky jsou vyplněné přírodní bavlněnou vatou ze 100% neběleného vlákna, která je velmi měkká a antialergenní. Použité bavlněné nitě a tkalouny odpovídají přísným standardům OEKO-TEX. 

Veškerý materiál ( kromě hracího strojku) pochází od českých výrobců nebo malých lokálních producentů z Evropské unie. Dřevěný držák je vyroben v malé rodinné truhlárně na Moravě a se šitím hraček a hracích strojků mi pomáhají osoby s tělesným nebo mentálním postižením v chráněných dílnách v České republice.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Materiál zavěšených hraček: Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny s certifikací pro děti do 3 let

Materiál konstrukce: Lakované bukové dřevo certifikováno pro děti do 3 let

Výška dřevěného držáku: 45 cm

Výška zavěšených hraček: 8 - 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: