Pokud v e-shopu neuvidíte zboží, o kterém víte, že určitě máme, napište nám do zpráv! Zřejmě jsme ho sem ještě nestihli naskladnit, ale rádi vám ho do objednávky přidáme :)

OOHNOO Židlička Double o chair - white

Kód: 1040
Značka: OOHNOO
2 370 Kč
Zeptejte se
Položka byla vyprodána…

Dřevěná židlička

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská židle s kruhovým sedákem se seřízlým okrajem, který odráží tvar půlměsíce dětského stolu. Je tak pěkná, že se z ní možná později stane noční stolek u větší postele. A ty OO – jsou symbolem nekonečna, očí sovy, brýlí, kol vlaků nebo... je to všechno na vaší (dětské) představivosti. Navrženo a vyrobeno v Evropě. 

Bílé části jsou natřeny netoxickou barvou. Stůl se prodává samostatně.

Příběh nádherných kousků z rodiny OOHNOO začíná tam, kde začíná život sám. Mladá designérka, tou dobou pracující pro rodinnou firmu, se stala maminkou a na trhu ji začalo něco chybět… Značka OOHNOO je navržena a vytvořena s láskou k dětem, designu, řemeslné tvorbě a tradicím. Pokud jde o děti a materiály OOHNOO nezná kompromis, vše je vyrobeno většinou ručně z tradičních přírodních materiálů. Použití přírodních materiálů a nadčasový minimalistický design dělá z OOHNOO značku, kterou si zamilujete na celý život.

  • Velikost: šířka 38 x výška 45 x hloubka 39 cm sedák 30 cm x 25 cm ve výšce 28 cm
  • Materiál: dřevo
  • Údržba: čistit vlhkým hadříkem, nepoužívejte čisticí prostředky s drsnými chemikáliemi, které by mohly nepříznivě ovlivnit povrchovou úpravu laku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: